Laialt levinud ja arendajate seas hinnatud Joomla! sisuhaldus sobib keerulisemate projektide lahendamiseks, kui on vaja luua erilahendusi. Pakume ka Joomla! koolitusi nii kasutajatele kui arendajatele.

Paindlik ja võimekas sisuhaldus

Joomla! sobib väga erinevate veebilehtede ja -rakenduste arendamiseks ja haldamiseks:

  • ettevõtete ja organisatsioonide veebilehed ja portaalid
  • intranetid
  • infosüsteemid
  • ajalehtede ja ajakirjade veebiväljaanded
  • e-poed
  • broneerimissüsteemid
  • personaalsed veebid
  • blogid

Kuna Joomla! on väga hästi struktureeritud ja arusaadavalt üles ehitatud (kasutatakse MVC struktuuri), on tegu äärmiselt kergesti laiendatava süsteemiga. Seetõttu on Joomla! väga populaarne ja laialt levinud sisuhaldussüsteem.

Joomla! eelised

Vabavaraline Joomla! on pikemas perspektiivis kindel valik, kuna tugi ei kao kunagi. Kinnise lähtekoodiga sisuhaldus-tarkvara võib omanik iga kell sulgeda, mistõttu teie veeb läheb kaotsi või vananeb aeglaselt ilma turvauuendusi saamata.

Joomla! arendajate kogukond on suur ja aktiivne. Saada on kõikvõimalikke lisaprogramme erilahenduste loomiseks. Lihtne on lisada erinevaid komponente, mooduleid, keeli ja laiendusi, mis muudavad kas lehe välimust või funktsionaalsust. Lisa puudumisel on võimalik alati see juurde programmeerida. Joomla! toetab 64 erinevat keelt.

Perioodilise hoolduse teenus

Kaasaegne digimaailm on täis turvaohte, mis võivad kahjustada ka teie veebilehte. Joomla! reageerib uutele ohtudele kiirelt ja turvauuendusi tuleb regulaarselt. Seepärast peate sisuhaldustarkvara regulaarselt uuendama. Kui te aga unustate seda teha, võib tekkida turvaoht.

Pakume mugavat ja turvalist hooldusteenust, mis tagab teie veebilehe ohutuse. Võtame turvauuenduste tegemise enda kanda aastase lisatasu eest. Võta ühendust ja me teeme teile pakkumise!

Võta ühendust!

Kirjuta meile oma ettevõtmisest ja me pakume teile sobivaima lahenduse. Küsi ka koolitust!

Võta ühendust!

Võta meiega ühendust!

Helari Palmiste

Helari Palmiste

Analüütik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leave empty
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.