Jäta menüü vahele

Projekt

MUBA

Uus kool, uus maja – ja Redwallilt ka uus veebileht Tallinna Muusika- ja Balletikoolile.

MUBAs, ehk Tallinna Muusika- ja Balletikoolis saab õppida nii põhikooli, gümnaasiumi kui kutseõppekavade järgi. Koolil on uus õppehoone, mis on muusikakoolide seas üks Euroopa moodsamaid. Ka kooli veebileht peab kajastama uue kooli ambitsioonikust ja sisu.

Lähtudes visuaalsest identiteedist ja tellija soovist saada soliidselt minimalistlik veebikodu, lõime kodulehe, mis kõnetab tulevasi õpilasi ja nende vanemaid, koolis tegutsevaid õpilasi-õpetajaid ja kultuurivaldkonna inimesi laiemalt.

Veebis on lisaks kooli tutvustavale infole oluline ka jooksva koolielu kajastamine. Ühelt poolt õppetööga seotu, mis suunatud kooli enda inimestele, aga teisalt ka uudised ja sündmused (kontserdid, etendused, koolitused), mis suunatud koolivälisele publikule.

Et pilt liiga asjalik ei oleks, on kodulehele plaanitud ka mõned loomingulised vimkad. Tõsi, hetkel on need veel avalikustamata, sest uuel koolil on algamas esimene õppeaasta ja kooliperel on ilmselt pakilisemaid tegemisi, kui kodulehe peenhäälestamine 🙂 Siiski, näiteks pisikesi animatsioone võib siin-seal kohata.

Esilehe vaade
Projekti meeskond

Silver Sikk (UX/UI), Marili Pärtel (arendus), Helari Palmiste (lähteülesanne, testimine), Kristel Orusalu (pj)