Jäta menüü vahele

Galerii idee

Galerii sai 2012. aastal alguse sellest, et seoses Tartu noore kunsti oksjoni toetamisega tulid mõned oksjonitööd mõneks ajaks meie kontoriseintele. See meeldis meile ja sündis kontorigalerii idee, et hakata ise näitusi korraldama.

Kontorigalerii on kõigile osapooltele hea:

  • meil endal on huvitav, kui kontorit rikastab kunst;
  • kunstnikel on võimalus oma töid eksponeerida;
  • meie kliendid, kes tulevad näiteks koosolekule, satuvad inspireerivasse keskkonda ja – kes teab – äkki huvituvad kunstnikust ja tema töödest põhjalikumalt.

Loominguline keskkond Aparaaditehases

Ühel hetkel kolisime Tartu Aparaaditehasesse. See on loomelinnak oma kohvikute, disainipoekeste, ateljeede ja innovaatiliste ettevõtete büroodega. Inspireeriv linnak, kus toimekad ja loovad inimesed teevad huvitavaid asju. Galerii sobib sellisesse ümbrusse ideaalselt.

Ka meie kontor on kui loodud kunsti näitamiseks. See on nagu klassikaline loft: palju põrandapinda, kõrged laed, hiiglaslikud aknad hommikupäikese poole, piisavalt puhast seinapinda. Mööbel ja sisekujundus on neutraalsed, nii et kunst saab kogu tähelepanu.

Vaata kontori ruumiplaani (PDF)

Kontorigalerii näitused vahetuvad kaks korda aastas – veebruaris ja augustis. See tähendab, et üks näitus on keskmiselt üleval 4-5 kuud. Uue näitusega kaasneb alati ka näituseavamine, kus toimub mõni muusikaline etteaste ja kuhu on kutsutud ka meie kliendid. Näitus on osa Aparaditehase Galeriide öö programmist. Muul ajal on kontorigalerii külastajatele avatud tööajal.

Soovid Redwalli kontorigaleriis oma töid eksponeerida?

👋 Saada kiri galerii@redwall.ee. Kirjuta meile endast, oma töödest ja näituseideest!

Alisa Vasina ja Maria Marmori näitused

Galeriide ööl 25. augustil 2023 avame kell 18 Alisa Vasina ja Maria Marmori näitused.

Lähemalt