Jäta menüü vahele

Kontorigalerii

Markus Kasemaa näitus Redwallis

Redwalli üks kunagisi asutajaid on tagasi Redwallis, nüüd oma kunstiga.

10.08.2022

Markus oli ka Redwalli kontorigalerii idee autor, nii et nüüd on eriti sümboolne, et kui ta ise käib juba aastaid professionaalse ja tunnustatud kunstniku teed, jõuab ta Redwalli 10. tegutsemisaastal ka ise oma töödega meie kontorigaleriisse.

Seekordsel kammerlikult väiksel ilma nimeta näitusel näeb Kasemaa kahte seeriat. Aastaid täienenud seeriat “Figuurid” on eksponeeritud mitmekümnes riigis, möödunud kevadel nt Ankara moodsa kunsti muuseumis CerModern. Näha saab põhiliselt uusi, 2021. ja ’22. aastal valminud teoseid.

Seeria “Tint ja värv” on Kasemaa loomingus täiesti uus süntees. Maalikunstniku haridusega, ent pikki aastaid põhiliselt monokroomset laadi viljelenud kunstnik on taas pöördunud värvi juurde, kombineerides seda oma pikaajalise tindijoonistuse huviga.

Markus Kasemaa ilma nimeta näituse avame 26. augustil 2022 kl 18. Täpselt samal ajal lüüakse lahti ka Aparaaditehase festivali raames toimuv Galeriide öö. Näitus on kõigile avatud kogu sügishooaja.

Avamisel keerutab plaate Sammalhabe! 🎶

Tutvu Kasemaa loominguga:

PS! Ühtlasi tähistame Redwalli 10. sünnipäeva 🎉, seega ootame õhtu jooksul läbi astuma kõiki sõpru, tuttavaid ja koostööpartnereid nii minevikust kui tulevikust.

Pilte näitusest ja avamisest