Jäta menüü vahele

Veebileht on sinu 24/7 töötav turundus- ja kommunikatsioonivahend. Selle tehniline korrasolek ja turvalisus on esmatähtsad. Samuti muutuvad pidevalt turusituatsioon ja tehnoloogiad ning nendega koos ka külastajate ootused sinu veebilehele. Seega tuleb testida, jälgida kasutust ja teha vastavalt muutunud oludele uuendusi.

Milleks?

Veebilehe hooldus- ja kasutajatoe teenus annab sulle turvatunde, sest:

  • sinu veebilehe tarkvara on alati uuendatud, mis vähendab oluliselt tõenäosust, et veebileht võetakse mõne pahatahtliku rünnakuga üle;
  • sul on alati olemas kindel partner, kelle poole pöörduda veebiga seotud ideede, küsimuste ja muredega;
  • sinu veebilehe disaini, ülesehituse ja sisu vastavus seatud ärieesmärkidele ning kaasaegsetele standarditele on regulaarselt auditeeritud.

Kõik eelnev soodustab kokkuvõttes veebilehe külastatavuse kasvu, parandab veebilehe kiirust ja leitavust ning seeläbi positsiooni otsimootorite tulemustes. Suureneb sinu veebilehe külastajate rahulolu, mis aitab paremini täita veebilehele seatud eesmärke.

Kellele?

Vabavaralise sisuhaldussüsteemiga (WordPress, Joomla!) veebilehtede omanikele, kes hindavad kindlustunnet, mis kaasneb teadmisega, et veebilehe turvalisus on maksimaalsel võimalikul tasemel alati tagatud.

Veebilehtede haldajatele, kes soovivad usaldusväärset partnerit veebilehe haldusega seonduvatel teemadel abi saamiseks ning peavad oluliseks veebilehe kui kommunikatsioonivahendi pidevat efektiivsuse mõõtmist ja kaasaegsena hoidmist.

Teenuse sisu

  • Tehniline hooldusteenus (WordPress / Joomla!) – ennetame probleeme ja kanname hoolt, et veebilehe tarkvara versiooniuuendused ja turvaparandused oleksid õigeaegselt tehtud. Lähemalt blogis: Kellele ja miks veebilehe hooldusteenus?
  • Kasutajatugi (helpdesk) – meie spetsialist lahendab sinu veebilehega seotud küsimused ja mured meili või telefoni teel.
  • Veebilehe analüütika aruanne (kord kvartalis, Google Analyticsi põhjal) – peamised numbrilised näitajad koos meie spetsialisti hinnangu ja soovitustega.
  • Veebilehe üldaudit (kord aastas, kogenud spetsialisti vaatluse põhjal) – annab ülevaate veebilehe kasutusmugavuse ja üldtehnilisest seisust koos võimalike paranduste ja uuenduste tegemise soovitustega.

Kuidas alustada?

👋 Kirjuta meile info@redwall.ee või helista 776 9222.

Lepime kokku kohtumise, et tutvuda, üheskoos kaasa mõelda ja arutada, kuidas oma teenustega abiks saame olla.