Jäta menüü vahele

Projekt

EuroPeers

Euroopa noortevahetuse kogemuste jagamise võrgustik aitab leida juhendajaid ja koolitusi.

EuroPeers International on võrgustik, mis julgustab noori, kes on kogenud või keda huvitavad ELi noorteprogrammid (Erasmus+ jms), jagama oma kogemusi teiste noortega. Veebileht on platvorm, kus ühelt poolt saavad kokku välismaal õppimas, tööl või praktikal käinud noored ja teiselt poolt need, kes alles plaanivad minna. Inimeste kokkuviimine, kogemustevahetuse ja koolituste info levitamine ongi veebi eesmärk.

Meie ülesanne oli uuendada veebi kasutajakogemust. Uuendamisele läinud veeb pärines pea paarikümne aasta tagusest ajast ja polnud välimuselt ka kuigi noortepärane. Teiseks tuli kasutajatele info hankimine ja lisamine teha võimalikult lihtsaks.

Välimuselt on uus koduleht särtsakate värvide ja lõbusa üldmuljega. Avalehel on kuvatud uued sündmused (koolitused, tutvumisõhtud, kogemustevahetused jms) ja võrgustiku uudised. Kaardil näeb võrgustiku liikmeid üle Euroopa.

Kesksel kohal on liikmete leidmine ja nendega kontakti võtmine. Selleks on inimeste otsing põhjaliku filtreerimisvõimalusega.

Kasutajakonto all on võimalik liikmetel luua enda põhjalik profiil, et nõuannete otsijad leiaksid just neile vajaliku kogemuste jagaja. Lisada saab uusi kogemuslugusid ja promoda üritusi.

Kõik see on lahendatud WordPressi sisuhaldusega.

Avavaade
Inimesed
Inimesed kaardil
Projekti meeskond

Silver Sikk (UX/UI), Mattias Valk, Marili Pärtel (arendus), Helari Palmiste (lähteülesanne, testimine), Richard Aljaste (testimine), Kristel Orusalu (pj)