Jäta menüü vahele

Pakume kliendi vajadustest lähtuvaid erilahendusi. Seega vastutame tulemuse eest ise ega saa lubada ebakorrektset teostust. Kvaliteedi tagamiseks on meeskonnas erinevaid inimesi: üle 10-aastase kogemusega spetsialistid annavad kindluse ja noored nutikad tegijad hoiavad mõtte terava ja tuleviku silme ees.

Me oleme #redwallstars

Kristel Orusalu

Projektid

kristel@redwall.ee

Helari Palmiste

Tootmine, kasutajakogemus

helari@redwall.ee

Silver Sikk

Disain, sisustrateegia

silver@redwall.ee

Mattias Valk

Arendus

mattias@redwall.ee

Richard Aljaste

Arendus

richard.aljaste@redwall.ee

Marili Pärtel

Arendus

marili@redwall.ee

Kadi Mõttus

Kasutajatugi

support@redwall.ee

Silver Kalda

Kasutajatugi

support@redwall.ee

Kontorigalerii

Peame oma valgusküllases Aparaaditehase kontoris kontorigaleriid. Siia on tööpäevadel oodatud nii kunstipublik kui kunstnikud, kes otsivad kohta oma tööde eksponeerimiseks.