Jäta menüü vahele

Projekt

Pro Grupp Invest

Looma- ja linnusööda tootja koduleht annab ülevaate teenustest ja toodetest ning e-poest saab tooteid ka kohe osta.

Eesti üks juhtivaid loomasööda tootjaid soovis oma veebilehte muuta kaasaegsemaks, et info seal oleks alati asjakohane ja et veebi ja info haldamine oleks mugav.

Esiteks oli vaja koduleht muuta kaasaegseks ja esinduslikuks. Selleks arendasime WordPressi sisuhalduse peale kodulehe, mis on asjaliku, aga sõbraliku ilmega. Värvid on helged ja kasutatakse võimalusel palju pildimaterjali. Tänu WordPressis kasutatavale Gutenbergi sisuredigeerijale on lahendus paindlik ja lihtne hallata.

Kuna viljabörsil hinnad muutuvad pidevalt ja kokkuostuhindu tuleb igapäevaselt kodulehel korrigeerida, siis erilahendusena arendasime veebi haldusesse eriti lihtsalt ligipääsetava ja mugava hinnatabeli vaate. Halduse esilehelt saab kohe hindu muutma minna ja kui vaja, kustuvad hinnapakkumised automaatselt päeva lõpus.

Teise suure eesmärgina sooviti astuda samm lähemale loomaomanikest väikeklientidele, et kinnitada kanda ka jaeturul. Selleks loodi e-pood, kus loomaomanik saab väikepakendis sööta osta. Arendasime e-poe WooCommerce’i peale.

Et logistika ja rahade liikumine toimiks automaatselt, siis on e-pood liidestatud Maksekeskuse ja Noomi majandustarkvaraga (viimane on kolmanda osapoole arendus).

Meie erilahendusena valmis transpordi jaoks ka Omniva pakisiltide automaatse genereerimise lahendus. Tegime liidestuse Omniva APIga ja vastavalt tellitud tootele, selle kaalule, hinnale ja sihtkohale genereerib ja edastab süsteem tootja tehasesse printimiseks unikaalse pakisildi, mis aitab kullerfirmal paki kenasti kliendini toimetada.

progrupp.ee kodulehe esilehe vaade
progrupp.ee e-poe tootekategooria vaade
Projekti meeskond

Helari Palmiste (lähteülesanne, testimine), Silver Sikk (UX/UI), Marili Pärtel (arendus), Mattias Valk (arendus), Kristel Orusalu (pj)