Jäta menüü vahele
Margus Lokk Redwalli kontorigaleriis

Kontorigalerii

Margus Loki näitus Redwalli kontoris

Tartus ilmselt päris paljudele isiklikult tuttav kunstnik Margus Lokk avab Redwalli kontorigaleriis oma näituse "Hullumeelse aasta ajad" 28. augustil kell 18.

Silver Sikk

19.08.2020

Margus Lokk on lõpetanud nüüdse Pallase maalieriala ja on Tartu Ülikooli maalimagister. Laiem kunstipublik ihaldab tema piltpostkaardilikke Tartu-teemalisi joonistusi ja maale, aga vähetuntum on tema tõsisem pool. Redwalli kontorigaleriis tundubki tulevat jätk tema viimasele isiknäitusele Tartu Kunstimajas.

Kontorigalerii näitus on ajakajaline ja lähtub Marguse enda sõnul õhus olevast absurditundest:

“See näitus on omamoodi jätk [Kunstimaja] sinisele näitusele, kus tundsin, et palju imetletud vabadust väljendav sinine toon tuleb läbi maalida. Kuid nüüd jõuab näitus sellesinase aastani, mil vabadusest on edasi kujunenud absurdimaik, millest pea kõik planeedi elanikud on osa saanud või saamas. Täiesti uued olukorrad ja standardid.”

Margus Lokk "Hullumeelse aasta aeg"

Kuhu tulla?

Näituse “Hullumeelse aasta ajad” avamine 28. augustil kell 18 Redwalli kontoris Aparaaditehase Kastani tn poolses osas II korrusel. Vt sissepääsu Google’i kaardil.

Muuseas, avamise ajal toimub palju põnevat kogu Aparaaditehases, sest toimumas on Aparaaditehase festival, sh avatakse Aparaaditehase aastanäitus.

Üritus Facebookis

Näitus jääb kõigile avatuks kogu sügishooajaks.