Jäta menüü vahele
Domus Kinnisvara

Projekt

Domus Kinnisvara

Oleme Domusele teinud mitmeid veebiarendusi ja kujundusi. Arendasime ka Domuse enda kodulehe ja liidestasime selle Resolve’i äritarkvaraga.

Domuse koduleht keskendub kinnisvaraobjektide müügile. Kujunduspool tuli meile selles projektis väljastpoolt ja saime pühenduda arendusele. Tegime küll ka front-end arenduse, ent projekti tuum oli kodulehe liidestamine kinnisvaraettevõtetele loodud Resolve’i äritarkvaraga. Resolve’iga liidestatud süsteem võimaldab kodulehele paigutada põhjaliku kinnisvaraobjektide otsingu ja alati ajakohase kinnisvaraobjektide ja maaklerite info. See tagab hea kliendikogemuse. Objekte on seejuures lihtne hallata, sest kõik toimub ühes nutikas süsteemis, mitte eraldi objektide andmebaasis ja kodulehel nagu tavaliselt tehakse.

Kasutasime mitmeid jätkusuutlikke ja uuenduslikke arenduslahendusi. Pöörasime tähelepanu näiteks sellele, et süsteem oleks paindlik ja skaleeruks probleemideta, kui andmete kogus peaks märgatavalt suurenema. Nii on süsteem tulevikukindel ja jäävad ära kulutused võimaliku laiendamise korral.

Veebi esileht