Jäta menüü vahele
Teaduskeskus AHHAA

Projekt

Teaduskeskus AHHAA

Populaarse meelelahutuskeskuse kodulehel tõime programmi rohkem esile ja tegime külastuse planeerimise mugavamaks. Lisaks valmis uus e-pood.

Eesmärk teha info paremini leitavaks

AHHAA teaduskeskus on väga populaarne reisisihtkoht Tartu kesklinnas. Siin käib palju külalisi Eestist, aga ka näiteks Lätist ja Soomest. Suur osa külalistest tuleb seejuures kooli- ja lasteaialaste gruppidena. Lisaks pakub keskus erinevaid teenuseid alates sünnipäevapeo korraldamisest.

Koduleht vajas värskenduskuuri nii visuaalselt kui kasutusmugavuses. Äriliselt oluline oli teha kodulehest külastuse planeerimise tööriist. Grupikülastuste ja erinevate teenuste info oli raskesti leitav ja seepärast kulus liiga palju tööaega telefonitsi küsimustele vastamiseks. Koduleht lihtsalt ei toiminud efektiivse infoallikana ja seda tuli muuta.

Avavaade

Kasutajale oluline kodulehe keskmesse

Uue kodulehe avavaates on teadusteemaline visuaal ja pakiline kontaktinfo keskusse tulijale. Et võimalikku külastajat huvitab peamiselt programm, st see, mis toimub ja mida näha saab, siis tõime selle kohe esilehele. Programm on mugavalt kuupäevade ja sündmusetüüpide kaupa filtreeritav. Esilehelt saab ülevaate nii kohe keskusse jõudev juhukülaline kui ka põhjalikku grupikülastust planeeriv õpetaja.

Programm

Olulised tegevused, mis muudavad huvilise reaalseks kliendiks, on toodud huvilisele võimalikult lähedale. Näiteks kui sündmuse tüüp võimaldab, saab kohe esilehel ka pileti osta; ilma detailvaate alalehele minemata on näha, mis keeles näiteks mõni planetaariumi või teadusteatri etendus toimub; teenuste lehtedel saab kohe täita tellimusvormi jne.

Sündmus
Hinnakiri
Jalus

Kaasaegne e-poe lahendus

AHHAAs on ka põnev mänguasjapood ja jätkuprojektina tegime AHHAAle täiesti uue e-poe. Nagu moodsale e-poele omane, on see seotud erinevate majandustarkvaradega, et tegevused oleks maksimaalselt automatiseeritud. E-poe arendas 1K-Digital.

E-poe kujundus on AHHAAl sinistes värvides ja seal võib kohata ka AHHAA maskotti robot Oskarit.

Poe avavaade
Tooted
Toode
Toode