Jäta menüü vahele
Viljandi Pärimusmuusika Festival

Projekt

Viljandi Pärimusmuusika Festival

Folgimaailma suursündmuse festivaliveeb lihtsustab iga-aastast festivalikorraldust.

Redwall on aastaid olnud Eesti Pärimusmuusika Keskuse veebiarenduse partner. Keskus korraldab muu seas ka legendaarset Viljandi folki, ametliku nimega Viljandi Pärimusmuusika Festival. Oleme arendanud enamuse viimase kümnendi festivali veebilehtedest, mis on igal aastal olnud eri ilmega.

Folgifestivali avavaade

2018. aastal otsustas keskus kasutusele võtta festivaliveebi malli, et festivalikorraldus oleks sujuvam ja jätkusuutlikum. Iga-aastane erikujundus on küll tore, aga igal aastal uue veebi tellimine mitte väga mõttekas. Keskuse jaoks oli eesmärk luua veeb, milles igal aastal tuleks vaid sisu uuendada ja lisada uue teemakajunduse elemente.

Sisuleht festivaliveebis
Sisulõik festivaliveebis

Festivaliveebile tegime esmalt folgi üldise visuaalse identiteedi põhjal disaini. Seejärel arendasime kodulehe Voo sisuhalduse peale, mis on lihtkasutajale suhteliselt mugav. Süsteemi poolelt oli sellise mõne koha pealt keeruka veebi tegemine küll paras väljakutse, aga kuna Endla teatri veebiga olime juba Voo piire kompinud ja kogemus oli olemas, laabus lõpuks kõik.

Artistid festivaliveebis

Festivaliveebi mallis on olemas kõik vajalik ühe korraliku festivaliveebi jaoks. Saab mugavalt artiste ja programmi uurida. Otse kodulehel saab pileteid osta, selleks on loodud liidestus Piletilevi APIga. Muidugi on lehel ka info, kuidas kohale saab jms. Egas muud kui peole!

Piletivalik festivaliveebis