Jäta menüü vahele
Hausers

Projekt

Hausers

Hausers on usaldusväärne ja hinnatud kinnisvaraarendaja, kellele oleme loonud mitmeid kinnisvaramüügi veebe. Nüüd oli aeg kaasajastada Hausersi enda kodulehte.

Hausersi veeb on kombinatsioon esindus- ja müügiveebist. Põhiline eesmärk on kvaliteetse sisu ja stiilse disainiga luua kliendis usaldust ja kindlust. Tekstid on lühikesed ja konkreetsed, oluline on visuaalse osaga luua vajalik esmamulje. Pakutavad kinnisvarapakkumised ise viivad linkidena eraldi projektiveebidesse, kus tehakse juba aktiivsemat müüki.

Selline väikeste veebilehtede süsteem on lihtsasti hallatav ja ei võta jooksvalt palju ressurssi. Tervikuna on Hausersi veebide süsteem seega väga paindlik ja laiendatav vastavalt vajadustele ja võimalustele.

Hausersi koduleht on skandinaavialiku sooja minimalismi stiilis. Puhta valge tausta ja õhulise halli kontrastiks on soe kindlust sisendav tumesinine, millele on aktsendiks kuldkollane. Kasutatakse kvaliteetseid ja soliidseid sõbraliku muljega fonte. Suured kenad pildid lisavad muljesse mõnusat rahulikku atmosfääri. Selline kombinatsioon jätab soliidse ja usaldusväärse mulje, olles samas sõbralik ja inimlik.

Avaleht
Telefonivaated