Jäta menüü vahele
Sulemees

Projekt

Sulemees

Kooli- ja kontorikaupade tootja Sulemees soovis seni äriklientidele suunatud müügitegevust laiendada rohkem ka erakliendi suunas. Selleks tegime uue mugava e-poe.

Magento sobib e-poe erilahenduste loomiseks

Sulemehe e-poe arendasime Magento platvormile. Magento on üks levinumaid veebipoe haldamise lahendusi.

Mõne tootega e-poe jaoks pole keerulist Magentot vaja, selle saab tehtud ka Voo sisuhaldusega, kuhu on ka lihtne e-pood sisse ehitatud. Kuna Sulemehe e-pood on toodete hulga mõttes keskmise mahuga, siis on vaja juba pisut võimsamat e-poe mootorit.

E-poodi oli vaja teha mitmeid erilahendusi. Näiteks pidid ühe toote värvi-, köite- ja materjaliversioonid liidestatud lao- ja raamatupidamistarkvara jaoks olema sama tootekoodiga. Kuna teised levinud platvormid ei ole arenduse mõttes nii paindlikud, siis otsustasime kasutada Magentot.

Kogemust Magento platvormiga oli meil juba mahuka Isku veebipoe ja muude pisemate projektidega piisavalt ja nii oli Magento loomulik valik.

E-poe kujundus

Lisaks arendusele tegime ka e-poe kujunduse. Kasutajateekond käib nagu e-poes ikka läbi toodete otsimise-sirvimise, toote lehtede ja ostuprotsessi. Menüüst leiab ka ettevõtte teenuste valiku ja inimesed. Sellega on e-poele lisatud ka esindusveebi funktsioonid.

Esileht
Tootekategooria

Visuaalses disainis nihutasime senist ranget korporatiivset ilmet rohkem eraklientidele sobivamaks. Veebilehel kasutatakse Sulemehe logo tumesinise kõrval ka pastelsemaid ja rõõmsamaid toone. Jaluses näeb kontoritarvete kõrval ka kohvitassi ja kompvekke, mis kuuluvad nii kontori argipäeva kui kodusele kirjutuslauale. Kõige selle juures säilitasime Sulemehele omase soliidsuse, sest e-pood on ju mõeldud nii era- kui ärikliendile.

Toote vaade
E-pood telefonis