Populaarsed vabavaralised sisuhaldustarkvarad, nagu WordPress ja Joomla on maailmas väga laialt levinud, kuid nagu iga tarkvara, sisaldavad ka need endas nõrkusi ja turvaauke, mida halbade kavatsustega isikud pidevalt automaatsete skriptidega otsivad ning võimalusel oma eesmärkide saavutamiseks ära kasutavad. Nendeks eesmärkideks võivad olla veebilehe kaudu pahavara või rämpsmaterjali levitamine, veebilehe töö peatamine lunaraha saamise eesmärgil, klientide isikuandmete vargus või ka lihtsalt kahju tekitamine.

Veebilehe langemisel pahavara rünnaku alla tekib kliendile nii otsene kui ka kaudne rahaline kahju. Otsene kahju tähendab kulusid veebilehe pahavarast puhastamisele (põlenud maja remontimine on alati kallim, kui investeering tulekahju ennetusse). Kaudne kahju tuleneb rikutud mainest nii klientide kui otsimootorite silmis ja võib olla veelgi suurem.

Veebilehe hooldusteenus annab teile turvatunde, et teie veebilehe tarkvara on jooksvalt uuendatud ja seeläbi vähendab riske, et veebileht võiks langeda mõne automaatse või sihiliku pahatahtliku rünnaku alla.

Meie spetsialistid monitoorivad ja hooldavad igapäevaselt paljusid veebilehti. Oleme kursis tarkvarades avastatud nõrkuste ja turvaaukudega ning viime operatiivselt sisse uuendused, kui need tarkvaradele ilmuvad.

Meie pakutava veebilehe hooldusteenuse sisse kuuluvad:

  • üldine veebilehe tehnilise korrasoleku monitoorimine;
  • varukoopiate loomine enne ja pärast uuendamist;
  • vajadusel kiire veebilehe taastamine viimasest varukoopiast;
  • sisuhaldustarkvara (WordPress, Joomla) regulaarne uuendamine;
  • sisuhaldustarkvara lisakomponentide ja pluginate regulaarne uuendamine;
  • serveripoolsete tarkvarapakettide (PHP, MySQL) regulaarne uuendamine;
  • väiksemad parendustööd veebilehe lähtekoodis, et võimaldada uute tarkvarapakettide kasutuselevõttu;
  • muud väiksemad uuendused ja parendused, et tagada veebilehe tehniline ajakohasus, turvalisus ja kiirus (näiteks HTTPS turvasertifikaatide paigaldamine ja uuendamine, Google Search Console’i abil veebilehe tervisliku seisundi jälgimine, probleemide tuvastamine ja võimalusel nende parandamine);
  • kliendi informeerimine potentsiaalsetest tehnilistest probleemidest ning neile lahenduste pakkumine.

Telli hooldusteenus:

Hindadele lisandub käibemaks.

Kui teie olemasoleva veebilehe tarkvara on märkimisväärselt aegunud või juba pahavaraga nakatunud, teostame enne hooldusteenuse rakendamist ühekordse veebilehe tarkvara puhastuse ja kaasajastamise. Ühekordset hooldusteenust võib tellida ka eraldi.

Vali turvalisus!

Saada meile oma veebilehe aadress, millele soovid hooldusteenust tellida ning jäta kõik edasine meie hooleks.

Võta ühendust!