Tarkvaralahenduste abil töö- ja äriprotsesside automatiseerimine on üks paremaid efektiivsuse ja kliendirahulolu tõstmise vahendeid. Tõsi on, et kvaliteetne tarkvaralahendus on suur investeering, ent selle tasuvus säästetud töötundide ja võidetud aja mõttes on mitmekordne.

Tarkvaraarendus on lai valdkond, peamiselt pakume järgmisi lahendusi:

  • kinnisvara ja tootmise valdkonna tööprotsesse optimeeriv tarkvara;
  • portaalid, avalduste esitamise-haldamise rakendused jms mahukad infosüsteemid;
  • erinevate API-de liidestamine ehk kolmandate osapoolte infosüsteemidega sidumine;
  • ID-kaardi põhised püsikliendi-süsteemid.

Täislahenduse võimekus

Meil on üle 10 aasta kogemust tarkvara arendamisel ja juurutamisel. Redwalli loodud erinevat tarkvara kasutavad igapäevaselt oma töös sajad inimesed. See tõestab, et oskame töötada ka äärmiselt vastutustundlike projektidega.

Tegeleme arendusprotsessi kõigi etappidega:

  • Analüüs
  • Disain ja projekteerimine
  • Programmeerimine
  • Testimine
  • Juurutamine
  • Koolitus ja hooldus

Suhtleme kliendiga kõigile arusaadavas igapäeva-keeles, mitte IT erialakeeles. Mõistame, et kõige olulisemad on kasutaja ja ettevõtte ärieesmärgid. Seepärast loome avatud lähtekoodiga paindlikku, ent turvalist tarkvara, mida kohandame vastavalt kliendi vajadustele.

Kaasaegne tööprotsess

Tööprotsessis järgime parimaid praktikaid. Kasutame agiilset arendusmeetodit nimega Kanban. Tarnime tarkvara kliendini esimesel võimalusel (MVP ehk minimum viable product) ja lühikeste intervallidega, vajadusel ka igapäevaselt. Lühikesed intervallid tagavad kiirema tagasiside ja väheneb risk luua midagi, mida ei soovita. Samuti on klient ja kogu meeskond pidevalt kursis toote arenguga.

Tarkvara on alati testitud nii meie töötajate kui ka automaattestide läbi (Unit Testing), et tagada parim ja vigadevaba toode. Arendusmeetoditest oleme omaks võtnud ka continuous integration meetodi, mis tagab meeskonna tugeva ja tiheda koostöö.

Kasutame kaasaegset ja ennast tõestanud tehnoloogiat. Serveri poolelt PHP ja Laraveli raamistik, veebilehitseja poolelt Bootstrap, Angular.js ja jQuery raamistikud. Andmebaasi mootoriks kasutame enamasti MySQL-i, samuti MongoDB-d. Versioonihalduseks kasutame Git-i, et tagada kiireim võimalik protsess. Tuttavad on ka Node.js, Apache Cordova, Linux, AWS ja erinevad levinud API-d (Google, YouTube jne).

Kuidas alustada?

Kirjuta meile 👋 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 776 9222: lepime kokku kohtumise, et tutvuda, üheskoos kaasa mõelda ja arutada, kuidas oma teenustega abiks saame olla.