Tarkvaraarendus on meie kirg. Meil on üle 10 aasta kogemust tarkvara arendamisel ja juurutamisel. Redwalli loodud erinevat tarkvara kasutavad igapäevaselt oma töös sajad inimesed. See tõestab, et oskame töötada ka äärmiselt vastutustundlike projektidega.

Meie peamine kompetents on kinnisvara ja tootmise valdkonna tööprotsesse optimeeriva tarkvara loomine.

Täislahenduse võimekus

Tegeleme arendusprotsessi kõigi etappidega:

  • Analüüs
  • Disain ja projekteerimine
  • Programmeerimine
  • Testimine
  • Juurutamine
  • Koolitus ja hooldus

Suhtleme kliendiga kõigile arusaadavas igapäeva-keeles, mitte IT erialakeeles. Mõistame, et kõige olulisemad on kasutaja ja ettevõtte ärieesmärgid. Seepärast loome avatud lähtekoodiga paindlikku, ent turvalist tarkvara, mida kohandame vastavalt kliendi vajadustele.

Kaasaegne tööprotsess

Tööprotsessis järgime parimaid praktikaid. Kasutame agiilset arendusmeetodit nimega Kanban. Tarnime tarkvara kliendini esimesel võimalusel (MVP ehk minimum viable product) ja lühikeste intervallidega, vajadusel ka igapäevaselt. Lühikesed intervallid tagavad kiirema tagasiside ja väheneb risk luua midagi, mida ei soovita. Samuti on klient ja kogu meeskond pidevalt kursis toote arenguga.

Tarkvara on alati testitud nii meie töötajate kui ka automaattestide läbi (Unit Testing), et tagada parim ja vigadevaba toode. Arendusmeetoditest oleme omaks võtnud ka continuous integration meetodi, mis tagab meeskonna tugeva ja tiheda koostöö.

Kasutame kaasaegset ja ennast tõestanud tehnoloogiat. Serveri poolelt PHP ja Laraveli raamistik, veebilehitseja poolelt Bootstrap, Angular.js ja jQuery raamistikud. Andmebaasi mootoriks kasutame enamasti MySQL-i, samuti MongoDB-d. Versioonihalduseks kasutame Git-i, et tagada kiireim võimalik protsess. Tuttavad on ka Node.js, Apache Cordova, Linux, AWS ja erinevad levinud API-d (Google, YouTube jne).

Alustame koostööd!

Kirjelda meile oma äri ja protsesse, mida soovid muuta efektiivsemaks. Pakume professionaalset täisteenust, mis hõlmab analüüsi, disaini ja arendust.

Võta ühendust!

Võta meiega ühendust!

Helari Palmiste

Helari Palmiste

Analüütik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leave empty
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.