Miks on sisu oluline?

Põhjus on lihtne: hea sisu toob külastusi. Kasutajaid huvitab veebis sisu, mis on neile kasulik, kergesti tarbitav ja meeldejääv. Kui pole head sisu, siis pole külastaid, mis tähendab, et pole ka käivet. Sisutu veeb on ainult kulu, millest pole kellelegi kasu.

Google on oma SEO-mootori üles ehitanud kasutajasõbralikkusele. Otsingus edukad lehed on tipus suuresti just seetõttu, et nad on sisukad ja lähevad kasutajatele korda.

Kui kodulehel on vananenud või suvaline info, siis eksitab see kasutajaid ja jätab brändist halva mulje. Lisaks jääb müük tegemata või info levitamata, kui vajalikku infot lihtsalt polegi.

Sisuaudit annab ülevaate vajadustest

Redwall hoolitseb selle eest, et veebilehe ja muude kanalite sisu oleks eesmärgipärane ja ajakohane.

Olemasoleva veebi kohta soovitame teha esmalt sisuauditi, millest selgub, kuivõrd vastab olemasolev sisu teie eesmärkidele ja kasutajate vajadustele. Selle põhjal saab parandada nii info asjakohasust kui kättesaadavust.

Loome sisu, mis töötab

Sisu luuakse küll kasutajaid silmas pidades, aga ikkagi lähtuvalt teie ärieesmärkidest, väärtustest, brändist.

Toimiv tekst peab järgima SEO nõudeid. Tekstides tuleb kasutada fraase ja sõnu, mida kasutajad otsingutes kasutavad. Tuleb leida tasakaal laialt levinud ja unikaalse vahel, et just teie veeb otsingutes esile tõuseks.

Tekstid peavad järgima sobivat stiili. Nii nagu visuaalse poole ühtlustamiseks on paika pandud logo ja firmastiil, nii on ka tekstid ja muu sisu teadlikult disainitud, mitte juhuslik.

Kirjutame tekste intervjuude põhjal või toimetame teie nö toortekste – viimasel juhul vormistame teie spetsialistide poolt kiirelt loodud sisulise info SEO- ja kasutajasõbralikku stiili.

Sisuloome planeerimine

Hea sisu loomine on aeganõudev. See tuleb paljudele üllatusena – seepärast soovitame sisuloomele kuluva ajaga planeerimisel kindlasti arvestada. Ka visuaalse sisumaterjali (fotod, videod, illustratsioonid) hankimine, ettevalmistamine ja veebi sisestamine võtab aega.

Et edasised muudatused ja uuendused läheksid võimalikult kergesti, aitame teil valida sobiva sisuhalduse ja arendame andmebaasi võimalikult optimaalsena.

Kuidas alustada?

Kirjuta meile 👋 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 776 9222: lepime kokku kohtumise, et tutvuda, üheskoos kaasa mõelda ja arutada, kuidas oma teenustega abiks saame olla.