Jäta menüü vahele

Kuidas me töötame?

Disain lähtub analüüsist

Veebilehe tegemisel alustame oma tööprotsessi tellijast. Tutvume teie väärtuste, turupositsiooni ja konkurentide, müügiargumentide ja ärieesmärkidega. Küsime, mis rolli täidab veebileht ettevõtte turunduses või asutuse toimimises? Kaardistame hetkeseisu ja peame silmas, mida tahetakse saavutada. Selgitame üheskoos välja, kas ja mida on vaja muuta või juurde luua?

Teiseks analüüsime, kes on veebilehe kasutaja ja mis teda motiveerib? Miks ja kuidas kasutaja veebilehel tegutsema peaks? Selle põhjal hakkame kujundama kasutajakogemust.

Liigume planeerimis- ja disainifaasis üldisest konkreetsemaks ja suhtleme protsessi käigus tihedalt tellijaga, et hoiduda hiljem võimalikest kulukatest ümbertegemistest. Kaalume erinevaid võimalusi, mis tulenevad analüüsist, parimatest kaasaegsetest praktikatest ja meie pikaajalisest kogemusest.

Viime ärid ja kliendid kokku!

Äri/asutuse eesmärgid

Kliendi/kasutaja eesmärgid

Digilahendus, mis loob väärtust mõlemale poolele

Sisustrateegia ja sisuloome

Oluline etapp veebilehe tegemisel, mida tihti alahinnatakse, on sisu loomine ja sisestamine. Hea sisu loomine võtab tegelikult palju aega ja sellega tuleb planeerimisel kindlasti arvestada. Aitame teid nii sisu analüüsi, planeerimise kui loomisega (copywrite).

Arendus ehk kodeerimine

Kui kasutajakogemus on kujunduskavanditega fikseeritud, viivad arendajad kavandid ellu. Kasutame kaasaegseid üldtunnustatud meetodeid ja töövahendeid. Testime põhjalikult. Vajadusel suudame luua ka piiratud ligipääsetavusega kasutajaid arvestava veebi, mis vastab rangele WCAG standardile.

Sisuhaldus

Veebi pidaja jaoks on oluline, et veebi haldamine oleks lihtne ja kiire. Kaasaegse, paindliku ja jätkusuutliku sisuhaldussüsteemina soovitame WordPressi. Samuti omame suurt kogemust Joomla! ja Voo platvormidega.

Järjepidev kasutajatugi, uuendused ja analüüs

Veebileht pole tegelikult kunagi lõplikult valmis. Turusituatsioon ja tehnoloogiad muutuvad pidevalt. Alati saab midagi paremaks teha. Seega tuleb testida, jälgida analüütikat ja teha uuendusi vastavalt muutunud oludele.