Jäta menüü vahele
Kivi Apartments

Blogi

Tänane Eesti kõige ägedam kinnisvaraveeb – Kivi Apartments Tartus!

Karen K. Burns

18.07.2014

Tartu kinnisvaraprojekti Kivi Apartments näol tekkis võimalus luua midagi palju erilisemat meie kinnisvaraveebide portfooliosse.

Kui tavapäraselt oleme harjunud nägema kinnisvaraveebide puhul üsna ühesuguse põhja ning elementidega lehti, siis Kivi tänava puhul oleme hoopiski kasutanud uuema aja trendikamat keritavat lahendust ning vahvaid animatsioone. Projekti disaini juhtis meie AD Kertu Oja, kes ütleb: “Kivi Apartments projekti eesmärgiks oli luua Kivi tänava kortereid tutvustav veebileht, 3D vaated nii väli- kui ka sisevaadetest ning projekti üleüldine identiteet, mis ühtlasi kujutaks Tartut kui head elukeskkonda. Identiteedi loomisel lõime omanäolise, kergesti erinevates meediumites kasutatava sümboolika. Veebilehel on kasutatud väikseid toredaid detaile (nt mootorrattaga üle kaarsilla sõitev onuke) ning peaaegu iga leht on erilahendusega, et kasutajatele sisu pakkuda võimalikult huvitaval ning informatiivsel viisil.”

Avalehe allserva lõime Tartu tuntumaid ehitisi kujutava siluettide panoraami, mida on edasi arendatud asukoha menüünupu all: seal vahetuvad ehitiste siluetid vastavalt kategooriale, mida klient otsib: kaubanduse puhul ilmuvad kaunid punased siluetid nii Taskust, Kaubamajast kui ka muudest lähedalasuvatest hoonetest. Vaba aja veetmise võimalusi otsides ilmuvad klubi Atlantise ja teiste kohtade kõrvale kaardi allserva ka kajakad ning lained sümboliseerides Anne kanalit, mis on Kivi korterite juurest vaid 17 min jalutuskäigu kaugusel. Ja olles loodud responsive’na töötab kogu see lahendus otseloomulikult ka teie nutitelefoni peal.

Kivi Apartments vaated

Antud projekt ning klient olid suurepärased – saime harukordse võimaluse luua mitte lihtsalt standardset kinnisvaraveebi, vaid edastada potentsiaalsele korteriostjale linna elukeskkonda ja seda unikaalset Tartu vaimu ka kogu veebilehe disainis endas. Meie AD: “Projektiga oli igal juhul lahe tegeleda kuna anti võrdlemisi vabad käed ning ka klient ise soovis huvitavama lahendusega lehte.”

Kui tundub, et võiksime sind aidata laheda lahenduse loomisel sinu enda projektile, siis võta julgelt ühendust!