Näituse pidulik avamine toimub Aparaaditehase festivali raames 31. augustil kell 17 Redwalli kontoris Aparaaditehase Kastani tn poolses osas II korrusel. Vt sissepääsu Google'i kaardil.

Maari Soekov "Lõke"

Maari Soekov on Tartus tegutsev kunstnik, poeet, rändur ja unistaja. Tema looming sünnib looduse imemaailmas seiklemisest, isiklikust animistlikust maailmatunnetusest, reisimisest ning nendest momentidest, kui hing puudutab kellegi teise hinge. Maari loomingus mängib tähtsat rolli tema huvi unenäomaailma, maagilise reaalsustaju, muinaslugude ja mütoloogia vastu.

Näitusel näha olevad maalid on valik viie aasta pikkusest loomeperioodist, mille jooksul on kunstniku hingemaastikel toimunud suuremat sorti kogumised, ümbersettimised ning lahustumised. Iga maal räägib loo mõnest tõestisündinud juhtumisest, mille kunstnik on tõlkinud maalikeelde. Selles näituses on otsimist ja rändamist, ümbersündi ja kummardusi suurele ja igavesele muutuste jõule.

Väljapanek jääb kõigile avatuks kogu sügiseks.

Maari Soekovi koduleht

Redwalli kontorigalerii

Peame oma valgusküllases Aparaaditehase kontoris kontorigaleriid. Siia on oodatud nii kunstipublik kui kunstnikud, kes otsivad kohta oma tööde eksponeerimiseks.

Loe lähemalt