Jäta menüü vahele
Ärihoonete Kataloog

Projekt

Ärihoonete Kataloog

Ärihoonete Kataloog on uuenduslik ärikinnisvara portaal nii tehniliselt kui ärimudeli mõttes.

Ärihoonete Kataloogi idee lähtub sellest, et tihti otsitakse eelkõige hoonet ja keskkonda, mitte anonüümseid ruutmeetreid. Seepärast saab ÄHKis kinnisvaraotsingut teha ka hoonetes, kus hetkel pakkumisi ei ole, aga kuhu võib vaba pind iga hetk tekkida. Või kus on võimalik omanikuga läbi rääkida. Nii avaneb kinnisvaraotsijale hoopis rohkem valikuid.

Ka kinnisvara pakkujad saavad hoopis paindlikumalt tegutseda. Nende hoone on konkurentsis ka siis, kui hetkel ühtegi konkreetset pakkumist pole.

Avavaade

Kuid miks üldse teha aastal 2017 uus kinnisvaraportaal? Kas tegu pole tootega, mis on juba ammu ära tehtud ja paika pandud? ÄHKi väärtus on selles, et nähakse uusi võimalusi ja avatakse ärikinnisvara maksimaalne potentsiaal. Portaali pidaja jaoks on portaal kasulik alates hetkest, kui kasutaja hakkab maja jälgima või kontakti võtma. ÄHK toimib põhimõtteliselt lead generator’ina.

Hooned

Tehniliselt põhineb kataloog kinnisvaravaldkonnale suunatud Resolve’i äritarkvaral, millega on mugav kinnisvaramüüki hallata. Portaali haldamine ja objektidega tegelemine käib ühtses süsteemis.

Lisaks portaali kasutajakogemuse disainile, visuaalsele disainile ja arendusele tegime ka visuaalse identiteedi ja jooksvaid turundusmaterjale.

Hoone