Jäta menüü vahele
Agriland

Projekt

Agriland

Põllumajandustehnika müüja koduleht võimaldab toodetega põhjalikult tutvuda.

Agriland on põllumajandusmasinate müügi ja hooldusega tegelev ettevõte. Müüakse väga laia tootevalikut erinevatelt brändidelt ja pakutakse hooldust.

Avavaade

Kodulehe kese on rikkalik tootekataloog ja meie ülesanne oli selle sisu võimalikult mugavalt klientidele kättesaadavaks teha. Sisu analüüsides leidsime, et kuna eri tootjatel on erinevad valdkonnad, siis tulekski tootekataloog struktureerida valdkondadest lähtudes, mitte niivõrd brändidest. Toote leiab vastavalt vajadustele, mitte firmamärgile. Traditsiooniline ja eelmisest veebist harjumispärane astmeline püstmenüü juhatab just vajaliku tootevariandi juurde ja ei teki segadust, kus kodulehel parasjagu viibid.

Tooted

Detailvaadetes on tooteseeria tutvustus, mudelivalik, tutvustavad videod, kvaliteetsed fotod ja põhjalik tooteinfo. Alati on nähtaval pakkumise küsimise nupp.

Toote vaade
Lõik tooteinfot

Kodulehel on ka kasutatud tehnika kataloog. See tõmmatakse tegelikult kodulehele Mascuse API kaudu – Mascuse müügikeskkonnas on tooted nagunii juba müügiks välja pandud ja see info on otstarbekas taaskasutada, mitte siin uuesti sisestada.