Mitmekülgne ja mugav sisuhaldus

WordPress sobib väga erinevate veebilehtede ja -rakenduste arendamiseks ja haldamiseks:

  • ettevõtete ja organisatsioonide kodulehed ja portaalid
  • e-poed
  • infosüsteemid
  • personaalsed kodulehed
  • blogid

WordPress on oma kasutajasõbraliku haldusliidese ja laia arendajate kogukonna tõttu kergesti hallatav ja laiendatav kodulehe süsteem.

WordPressi eelised

Avatud lähtekoodiga vabavaraline WordPress on hetkel üks kindlamaid valikuid, kuna suur kasutajate hulk ja populaarsus tagavad selle, et pidevalt on olemas kriitiline mass arendajaid, kes tegelevad süsteemi uuendamise ja arendamisega. Algselt blogide jaoks mõeldud tarkvarast on arenenud esimene valik ettevõtte või organisatsiooni kodulehe või e-poe loomiseks.

WordPressi jaoks on saadaval üle 50 000 erineva lisaprogrammi ehk plugina. Erinevaid komponente kombineerides ja lisades on võimalik luua kliendile täpselt selliste funktsionaalsustega tööriist, mida ta vajab. Kuna WordPress on avatud lähtekoodiga, on erisoovide korral võimalik täiendavad osad juurde programmeerida.

Hooldus ja kasutajatoe teenus

Kodulehed ja veebipõhised infosüsteemid vajavad hooldust ja uuendamist. Uuendamata ja hooldamata tarkvara kujutab endast ohtu. WordPress reageerib uutele ohtudele kiirelt ja turvauuendusi avaldatakse regulaarselt.

Pakume mugavat ja turvalist kodulehe hooldusteenust, mis tagab teie veebilehe ohutuse ja töökindluse. Hooldusteenus kujutab endast teatavat kindlustuspoliisi ja mugavusteenust. Hoolitseme selle eest, et koduleht oleks turvaline ja töökindel. Võta ühendust ja teeme teile pakkumise!

Teenusest lähemalt