Digimaailmas muutuvad olud kiiresti ja nii tuleb ka veebilehti regulaarselt hooldada. See on paraku üsna tüütu töö, mis kipub ununema. Või lahkub töölt töötaja, kes hoolitses ka veebi eest ja nüüd ei tea keegi, kuidas uut infot veebilehele lisada. Nii võib koduleht kiiresti vananeda.

Miks on hooletusse jäetud veebileht probleem?

  • Küberturvalisus on teatavasti üha suurem probleem ja vananenud tarkvara on pahalaste üks lemmikkohti, kust sisse murda. Ohtu satuvad teie tehtud töö, maine ja teatud juhtudel ka klientide andmed. Lisaks on juba tekkinud turvaprobleemide lahendamine vaevaline ja kallis.
  • Vananenud ja ebaadekvaatne sisu töötavad teie firma või asutuse eesmärkidele vastu. Veebi sisu peab olema kaasaegne ja toetama muid ettevõtte tegevusi.

Lahendus on veebilehtede halduse ja hoolduse teenus

Pakume mugavat hooldusteenust, mis tagab teie veebilehe turvalisuse ja sisukuse.

Võtame turvauuenduste tegemise enda kanda. Jälgime, et sisuhaldustarkvara oleks uuendatud kõige viimasele versioonile ja et turvasertifikaadid kehtiksid.

Sisu uuendamiseks piisab, kui saadate meile e-posti uuendustega. Sisestame kiirelt vajaliku sisu õigesse kohta ja säästame teie aega.

Kuna iga ettevõtte vajadused ja veebilahendus on pisut erinevad, siis võtke meiega ühendust ja me teeme teile pakkumise!

Kas saame aidata?

Helista 776 9222 või jäta oma kontaktid ja lepime kokku kohtumiseks sobiva aja.

Täname!

Vastame teie kirjale peagi.

Võta meiega ühendust!

Kristel Orusalu

Kristel Orusalu

Tegevjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.