Veebileht on sinu 24/7 töötav turundus- ja kommunikatsioonivahend. Selle tehniline korrasolek ja turvalisus on esmatähtsad. Samuti, turusituatsioon ja tehnoloogiad muutuvad pidevalt ning sellega koos ka külastajate ootused sinu veebilehele. Seega tuleb testida, jälgida kasutust ja teha uuendusi vastavalt muutunud oludele.

Milleks?

Veebilehe hooldus- ja kasutajatoe teenus annab sulle turvatunde, sest

  • sinu veebilehe tarkvara on alati uuendatud, mis vähendab oluliselt tõenäosust, et veebileht võetakse mõne pahatahtliku rünnakuga üle;
  • sul on alati olemas kindel partner, kelle poole pöörduda veebiga seotud ideede, küsimuste ja muredega;
  • sinu veebilehe disaini, ülesehituse ja sisu vastavus seatud ärieesmärkidele ning kaasaegsetele standarditele on regulaarselt auditeeritud.

Kõik eelnev kokkuvõttes soodustab veebilehe külastatavuse kasvu, parandab veebilehe kiirust ja leitavust ning seeläbi positsiooni otsimootorite tulemustes, suurendab sinu veebilehe külastajate rahulolu ning aitab paremini täita eesmärke, mida oled veebilehele seadnud.

Kellele?

  • Vabavaralise sisuhaldussüsteemiga (WordPress, Joomla!) veebilehtede omanikele, kes hindavad muretust, mis kaasneb teadmisega, et veebilehe turvalisus on maksimaalsel võimalikul tasemel alati tagatud.
  • Veebilehtede haldajatele, kes soovivad usaldusväärset partnerit veebilehe haldusega seonduvatel teemadel abi saamiseks ning peavad oluliseks veebilehe kui kommunikatsioonivahendi pidevat efektiivsuse mõõtmist ning kaasaegsena hoidmist.

Teenuse sisu

  • Tehniline hooldusteenus – ennetame probleeme ja kanname hoolt, et veebilehe tarkvara versiooniuuendused ja turvaparandused oleksid õigeaegselt tehtud. Lähemalt blogis: Kellele ja miks veebilehe hooldusteenus?
  • Kasutajatugi (helpdesk) – meie spetsialist lahendab sinu veebilehega seotud küsimused ja mured meili või telefoni teel.
  • Veebilehe analüütika aruanne (kord kvartalis, Google Analyticsi põhjal) – peamised numbrilised näitajad koos meie spetsialisti hinnangu ja soovitustega.
  • Veebilehe kasutuse ja kasutatavuse audit (kord aastas, Google Analyticsi ja Hotjari põhjal) koos spetsialisti konsultatsiooniga – annab ülevaate, kuidas veebileht täidab lähteülesandes seatud eesmärke ning milliseid muudatusi/täiendusi (sisulised, ülesehitus, funktsionaalsus) oleks vaja teha.

Kuidas alustada?

Kirjuta meile 👋 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 776 9222: lepime kokku kohtumise, et tutvuda, üheskoos kaasa mõelda ja arutada, kuidas oma teenustega abiks saame olla.