Meie kogemust hindavad näiteks Uus Maa, Domus, Seven Real Estate, Nordecon, Hausers. Aastatepikkune koostöö klientidega on meile andnud teadmised kinnisvara-valdkonnast, lõppklientide ootustest ja kinnisvara-ettevõtete vajadustest. Me teame, mis töötab, mis mitte.

Müügiveebid ja tarkvaraarendus

Oleme kujundanud ja arendanud kümneid kinnisvaraprojektide müügiveebe arendustele peamiselt Tallinnas ja Tartus, aga ka mujal.

Lisaks tavapärastele ahvatlevatele müügiveebidele arendame ka büroode veebilehti/portaale. Arendame tarkvaralahendusi, mis teevad mahukate andmebaaside haldamise ja kasutamise lihtsamaks ja muudavad büroo tööprotsessid oluliselt efektiivsemaks.

Arendustöödeks on teie käsutuses meie võimekas arendusmeeskond. Loome tarkvaralahendusi, mis vastavad kliendi ka kõige spetsiifilisematele vajadustele. Strateegilise arenduspartnerina arendame ise kinnisvarabüroo äritarkvara Resolve, mis organiseerib büroo igapäevatööd ja annab juhtidele ülevaate tegevusest ja arengust.

Eduka kinnivaraveebi retsept

Koduleht on oluline etapp arendusprojekti hea maine loomisel ja kinnisvara kiirel müügil. Arendust tutvustav veebileht ei tohiks piirduda faktilise info edasiandmisega – väga oluline on emotsiooni ja mulje loomine. Seda eriti siis, kui projekt on alles arendusfaasis ja kliendile midagi reaalset näidata ei olegi. Seetõttu on ilus, mugav ja sisukas veebileht müügiprotsessis asendamatu abiline.

Edukas kinnisvaraveeb haarab kasutaja emotsionaalselt kaasa ja kinnistab meeldivat muljet ratsionaalsete infokildudega. Kui suudame potsentsiaalse kinnisvaraostja fantaasia tööle panna, siis on müügiprotsessis lihtsa esmamulje loomisest juba kaugemale jõutud.

Hea kinnisvaraprojekti kodulehe retsept on tegelikult üsna lihtne:

  • stiilne ja usaldusväärne üldmulje
  • realistlikud ja lummavad 3D-vaated, muljefotod, videod
  • arusaadav navigatsioon, sh mugavalt kasutatavad interaktiivsed hinnatabelid ja korteriplaanid
  • sisukad ja asjakohased tekstid, kus abstraktseid lubadusi kinnitatakse konkreetsete näidete ja müüdava kinnisvara reaalsete omadustega
  • selge CTA, konkreetne üleskutse ühendust võtma vms

Loe lähemalt: Veebileht kui tõhus kinnisvara müügi tööriist

Muud kujunduslahendused

Veebileht on tihti esimene oluline kokkupuutepunkt teie kinnisvaraarendusega. Aga mitte ainuke. Seepärast tuleb hoolitseda kogu kliendi kogemuse, kõikide kliendi ja teenuse vaheliste kokkupuutepunktidega.

Kliendi kokkupuutepunktid teenusega

Brändingu ja veebi terviklahendus tagab projektiprotsessi fookuse ja tulemuse soliidsuse. Et mulje teie arendusest oleks usaldusväärne ja meeldejääv, pakume koos veebidisainiga ka muid teenuseid:

  • logo, visiitkaart, terviklik visuaalne identiteet (CVI)
  • tekstikirjutamine
  • 3D ja fotograafi vahendus ja loovjuhtimine
  • trükised, veebibännerid, välireklaamid

Tunnustatud kvaliteet

Lisaks kinnisvarabüroodele hindavad meie tööd ka disaini- ja turundusinimesed. Tihedas konkurentsis on möödunud aastatel pääsenud Kuldmuna konkursi finaali Päikesemaja/Nõmme tee 60 ja Eesti Disainiauhindade shortlist'i Kivi Apartmentsi müügiveebid.

Küsi meilt kinnisvaraveebi lähteülesande ankeeti!

Ankeet annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul endal projekti turundamine läbi mõelda.

Võta ühendust!

Võta meiega ühendust!

Kristel Kaldma

Kristel Kaldma

Tegevjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leave empty
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.