Eri tüüpi ja suurusega äridele sobivad erinevad lahendused. Ei ole üht ja kõigi jaoks ainuõiget lahendust. Magento ja Voog on kaks äärmust, aga on veel mitmeid vahepealseid platvorme.

Magento

Magento on üks levinumaid veebipoe haldamise lahendusi. See sobib suurte ja paljude võimalustega e-poodide arendamiseks.

Magento eelised:

  • vabavaraline (olemas ka tasuline versioon);
  • palju sisseehitatud võimalusi;
  • paindlikkus ja laiendatavus, sest Magento on tehniliselt kõige võimalusterohkem platvorm;
  • lisasid ja korralikke kujundusmalle on palju saada.

Magento miinused tulevad suuresti selle paindlikkusest:

  • süsteem on võrreldes teiste levinud e-poe platvormidega keeruline ja mahukas;
  • kuna Magento on keerulise arhitektuuriga, siis arendajaid on vähe ja arendamise hinnad on kõrged.

Voog

Voog on Eestimaine lihtne sisuhaldus, millel on olemas ka lihtsa veebipoe mootor. E-poe põhilised võimalused on olemas ja mõnekümne toote haldamine on lihtne.

Vajad e-poodi või hoopis veebipõhist tootekataloogi?

Oleme arendanud ka mitmeid ostuvõimaluseta tootekatalooge. Selline lahendus näeb välja nagu e-pood, kus on tootekategooriad ja toote lehed detailinfoga, aga puudub ostukorv ja tellimine. Selle asemel on pakkumise küsimine.

Tootekataloogi lahendus sobib, kui toodetel pole näiteks kindlaid hindu või kui omadusi saab laialt varieerida. Ehk et sisuliselt toimib kataloog müügikontaktide generaatorina, st reaalne müük toimub hiljem, mitte kohe veebis.

Näiteks Isku tooteid saab tellida eri kuju, materjalide, värvide, lisade ja muu sellisega. Hinda mõjutavaid tegureid on väga palju. Nii kutsutakse üles müügikonsultandiga suhtlema ja pakkumist küsima.

Kas saame aidata?

Helista 776 9222 või jäta oma kontaktid ja lepime kokku kohtumiseks sobiva aja.

Täname!

Vastame teie kirjale peagi.