Veebilehtede loomine

Disainime ja arendame kergesti hallatavaid kaasaegseid veebilehti. Suurendame läbimõeldud ja ilusa disainiga kasutajate rahulolu ja seeläbi teie äri või asutuse edu.

Teenusest lähemalt

Sisustrateegia ja sisuloome

Selgitame välja, millist infot ja kuidas teie veebilehel esitada, et nii kasutajate kui ettevõtte eesmärgid saaks täidetud. Loome ja toimetame sisu.

Teenusest lähemalt

Kinnisvara valdkonna veebilahendused

Oleme paljude kinnisvarabüroode ja -arendajate koostööpartner disaini ja veebiarenduse osas. Aitame veebilehe ja muude kujunduslahendustega ellu viia kinnisvarafirmade ideed ja eesmärgid.

Teenusest lähemalt

Tarkvaraarendus ja veebirakendused

Arendame nutikaid töövahendeid ja tarkvaralahendusi, mis teevad kasutajate töö efektiivsemaks. Kaasaegsete töömeetoditega loome tähtaegselt selge ja dokumenteeritud koodi.

Teenusest lähemalt

Veebilehe hooldusteenus

Veebilehe hooldusteenus annab teile turvatunde, sest teie veebilehe tarkvara on alati uuendatud. Sellega väheneb oluliselt tõenäosus, et teie veebileht võetakse mõne pahatahtliku rünnakuga üle.

Teenusest lähemalt

Joomla! sisuhalduse arendus

Oleme Baltimaade ainuke ametlikult tunnustatud ja sertifitseeritud Joomla! sisuhalduse spetsialist. Joomla! sobib hästi keerulisemate projektide lahendamiseks, kui on vaja luua erilahendusi. Pakume ka Joomla! koolitusi nii kasutajatele kui arendajatele.

Teenusest lähemalt