Tarkvaraarendus ja veebirakendused

Arendame nutikaid töövahendeid ja tarkvaralahendusi, mis teevad kasutajate töö efektiivsemaks. Kaasaegsete töömeetoditega loome tähtaegselt selge ja dokumenteeritud koodi.

Teenusest lähemalt

Kinnisvara valdkonna veebilahendused

Oleme paljude kinnisvarabüroode ja -arendajate koostööpartner disaini ja veebiarenduse osas. Aitame veebilehe ja muude kujunduslahendustega ellu viia kinnisvarafirmade ideed ja eesmärgid.

Teenusest lähemalt

Veebilehtede loomine

Disainime ja arendame kergesti hallatavaid kaasaegseid veebilehti. Suurendame läbimõeldud ja ilusa disainiga kasutajate rahulolu ja seeläbi teie äri või asutuse edu.

Teenusest lähemalt

Veebilehtede haldus ja hooldus

Hoolitseme regulaarselt selle eest, et tehniliselt oleks veebilehega kõik korras ja turvaline. Vajadusel teeme ka sisutäiendusi ja pisimuudatusi disainis.

Teenusest lähemalt

Sisustrateegia ja sisuloome

Selgitame välja, millist infot ja kuidas teie veebilehel esitada, et nii kasutajate kui ettevõtte eesmärgid saaks täidetud. Loome ja toimetame sisu.

Teenusest lähemalt

Joomla! sisuhalduse arendus

Oleme Baltimaade ainuke ametlikult tunnustatud ja sertifitseeritud Joomla! sisuhalduse spetsialist. Joomla! sobib hästi keerulisemate projektide lahendamiseks, kui on vaja luua erilahendusi. Pakume ka Joomla! koolitusi nii kasutajatele kui arendajatele.

Teenusest lähemalt

Võta meiega ühendust!

Kristel Orusalu

Kristel Orusalu

Tegevjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.