Fabricor pakub kardinadisaini ja sisekujunduse teenust ning rõhutab kvaliteetset disaini ja keskkonnateadlikkust.

Koduleht, mis loodi ettevõtte ja tootevaliku tutvustuseks, on klassikalisele disainivaldkonnale omaselt minimalistlik. Stiilne ja väljapeetud üldmulje saavutatakse tüpograafia, rahuliku värvipaleti, omapärase küljenduse ja kvaliteetsete fotodega (fotode autor A. Sooaru).

Tootevaliku puhul oli oluline näidata, et valik ja võimalused sobivad ka nõudlikule maitsele. Seega ei ole loodud tüüpilist tootekataloogi, mis toimib hästi just etteantud võimaluste näitamiseks. Erinevatest tootetüüpidest ja stiilidest antakse ülevaade lühikeste informatiivsete tekstide ja pildigaleriidega. Tootegrupi tutvustuse juurest saab kohe ka pakkumist küsida.

Üldisema huvi korral saab põhjalikumalt lugeda disaini- ja sisekujunduse teemalist blogi. Blogi on veebilehe omanikule väga kasulik, sest selle abil saab ka otseselt ostu mitte sooritava külalise endale kasulikuks teha. Pakkudes lugejatele huvitavat sisu, saab külalisi kauem lehel hoida. See kinnistab brändi potentsiaalse kliendi teadvuses. Teiseks tõstab see lehe väärtust otsimootorite silmis, mis tähendab esilekerkimist otsitulemustes ja uusi võimalikke kliente. 

Arendasime Fabricori kodulehe Eesti päritolu sisuhaldus-tarkvarale Voog. Selle eelised on:

  • Väga lihtne kasutada. Sisu saab vajadusel väga kiirelt ja mugavalt muuta kohe lehel.
  • Turvaline, võrreldes näiteks vabavaraliste Wordpressi ja Joomlaga. On paratamatus, et vabavaralises projektis kaasa lüüjate seas on ikka keegi, kes sokutab tarkvarasse salamisi ka pahavara. Voogi arendab üks konkreetne firma, kes vastutab enda pakutava kauba eest täies ulatuses.
  • Eestikeelne kasutajatugi vastab kiirelt, sest tegemist on Eesti ettevõttega. Kasutajatoe eest ei pea eraldi lisaks maksma.
  • Võimalused avarduvad pidevalt. Voogi arendatakse kogu aeg edasi. See on näiteks mugav mitmekeelse veebi loomiseks. Kohe-kohe lisandub e-poe võimalus.
  • Loomulikult on veebilehed ka nutiseadmetes vaadatavad. Nutiseadme-sõbralik responsive-disain on kasutajasõbralik ja annab otsimootorites eelise.
  • Pakutakse domeeni ja veebimajutust. Kui need olemas, saab ka ilma.

fabricor.ee

 

 

Avavaade

 

Ettevõttest

 

Veebileht telefonis