Kortermajade arendus Tartus Toomemäe nõlval sai endale soliidse visuaalse identiteedi, veebilehe jm kujundused.

Tallinna poolt Tartu kesklinna sisenejaid on aastaid tervitanud tühi tänavanurk Baeri tänava alguses. Nüüd on see muutumas, sest sellele väärikale kohale kerkivad Baeri Residentside kortermajad. Ümbritsevaga haakuvad moodsad hooned on mõeldud inimesele, kes oskab hinnata ainulaadset elukohta ajaloolise ja rohelise Toomemäe nõlval.

Lähtuvalt asukohast on ka visuaalne identiteet väärikas ja stiilne. Logos kasutatakse klassikast mõjutatud kirja. Värvilahendus on rahulik, aktsendiks siin-seal peen kuldne läige. Loodud on ka taustamuster, mis lisab sügavust ja elegantsi.

Veebilehel on palju suuri pilte, mis annavad edasi arenduse õhkkonda ja emotsiooni ning panevad külastaja fantaasia tööle. Kerged animatsioonid loovad mängulisust ja kaasavad kasutajat lehel kauem ja põhjalikumalt ringi vaatama.

Aitasime veebilelehele luua ka lühikesi tekste, mis annavad täpsemat lisainfot ja toetavad üldmuljet. Tekstides kasutame sõnu, mis sihtrühma jaoks korda lähevad. Nii parandame SEOd, st nähtavust otsimootorites.

Hinnad, plaanid jm info on vormistatud ühtaegu soliidselt ja arusaadavalt. Jaluses on alati näha kontaktid, nii et saab huvi korral kohe maakleriga ühendust võtta.

Lisaks veebile tegeleme jooksvalt ka muude turundusmaterjalide tootmisega. Näiteks on valminud veebibännerid ja objekti ehitusplatsi ümbritsev objektiaed.

baeri.ee

 

 

Avavaade

 

Esilehe sisulõik

Cinemagraph

Asendiplaan

 

Logo