Koduleht toimib miniportaalina, kuhu jooksevad kokku kõik Uus Maa pakkumised, soovid ja maaklerite info. Kujundus põhineb WordPressi mallil, nii et põhitöö oli ses projektis arendamine.

Resolve’iga liidestamine

Liidestasime veebi kinnisvaraettevõtetele loodud Resolve’i äritarkvaraga. Süsteem võimaldab kodulehele paigutada põhjaliku kinnisvaraobjektide otsingu ja alati ajakohase kinnisvaraobjektide ja maaklerite info.

See tagab hea kliendikogemuse, sest ei teki olukorda, kus kodulehel oleks vananenud info, mis võib klientides segadust tekitada. Objekte on seejuures lihtne hallata, sest kõik toimub ühes nutikas süsteemis, mitte eraldi objektide andmebaasis. Kodulehe tavasisu uuendatakse nagu ikka kodulehe halduses.

Resolve’i tööpõhimõte

Resolve REST API on masinloetavat infot pakkuv liides. Veebileht pärib läbi meie loodud programmiliste klientide reaalajas Resolve API-st, mis muudatusi andmetes on tehtud. Saadud info põhjal uuendatakse automaatselt veebilehe andmebaasi. Nii on peamine osa veebilehest maksimaalselt automatiseeritud, st infot pole vaja veebilehel eraldi sisestada ega hallata.

uusmaa.ee

 

Avavaade

Otsing

Pakkumised

Pakkumine

Küsi meilt kinnisvaraveebi lähteülesande ankeeti!

Ankeet annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul ka endal asjad selgeks mõelda.

Võta ühendust