Põhjamaade Minstrite Nõukogu esindus Eestis on Redwalli üks kõige pikemaajalisemaid kliente. Rohkem kui 10 aasta jooksul oleme neile loonud mitmeid veebiuuendusi, lisaks hulgaliselt muid disainitooteid ning projektiveebe. Eraldi võiks esile tõsta meie poolt loodud stipendiumite taotlussüsteemi Grants.

Identiteediuuendus 2015

2014. aasta lõpus asusime taas kord kaasajastama veebi ja selle käigus tegime ka kerge identiteediuuenduse. Olemasoleva logo ja tüpograafia juurde lõime põhjamaade lipuvärvidest lähtudes trendika värvilise taustamustri, mille kasutusvõimalused on väga paindlikud.

Kodulehe värskenduse käigus sai see värvitud uude teemasse ning viidud vastavusse kaasaegsete mobiilisõbralikkuse standarditega. Lisaks kohendasime kasutusmugavust ja seotust sotsiaalmeediaga.

Identiteediuuendus, millest näeb pilte allpool, jõudis ka trükisesse, sotsiaalmeedia ja muudesse materjalidesse.

2018. aastal tegi Põhjamaade Ministrite Nõukogu identiteet läbi mastaapse uuenduse, mis võeti kasutusele kogu organisatsioonis, sh Eesti esinduses. Tegeleme uue identiteedi rakendamisega, meie loodud identiteeti enam kasutuses ei näe.

Stipendiumite taotlussüsteem Grants

Grants on veebikeskkond, kus stipendiumitaotlejad saavad esitada avaldusi stipendiumi taotlemiseks ja kus organisatsioon saab avaldusi hallata ja menetleda. Tegemist on töövahendiga, mis lihtsustab paljude inimeste tegevust. Meie jaoks on see eelkõige tarkvara arenduse projekt, kus tuleb tagada hea kasutajakogemus ja andmebaaside tõrgeteta toimimine.

www.norden.ee
www.ncmgrants.org
www.nb8grants.org

Norden.ee veeb 2015 - avaleht

Norden.ee veeb 2015 mobiilis

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis identiteet 2015 - roll-up

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis identiteet 2015 - esindustrükis

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis identiteet 2015 - esindustrükis 2

Küsi meilt veebilehe lähteülesande ankeeti!

Ankeet annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul ka endal asjad selgeks mõelda.

Võta ühendust