Lumi Kodud on eluasemeturul midagi uut – tegemist on pikaajalise üüri teenusega. Üürilepingud on Eestis muidu lühiajalised ja suhteliselt ebakindlad nii üürile võtja kui andja jaoks. Pikk leping aga võimaldab elu pikemalt planeerida ja kinnisvaraomanik saab pakkuda head jätkusuutlikku teenust.

Sihtgrupp on nooremad ja dünaamilise elustiiliga inimesed, kes soovivad küll kindlat ja moodsat kodu, aga ei soovi selleks endale kinnisvara osta. Trenditeadlikud inimesed, kes kontrollivad oma elu ega taha ennast elukohaga liialt siduda.

Sellest lähtudes kujunes ka veebilehe väljanägemine, mille disainimises mängis klient otsustavat rolli. Algne konservatiivne stiil muutus iga kavandiga trendikamaks ja lõpuks lükati kujunduse ja elustiili-fotodega pöörasuse heebel mõnuga põhja.

Veebileht on sisustruktuuri poolest tegelikult sarnane tavapärasele kinnisvara müügi veebile. Saab tutvuda elukeskkonna, korterite ja tingimustega, et seejärel Lumi Kodud meeskonnaga ühendust võtta.

 

lumikodud.ee

 

Avavaade

Sisuleht

Ajajoon

Küsi meilt kinnisvaraveebi lähteülesande ankeeti!

Ankeet annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul ka endal asjad selgeks mõelda.

Võta ühendust

Võta meiega ühendust!

Kristel Orusalu

Kristel Orusalu

Tegevjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Täname!

Vastame teie kirjale peagi.