Esmalt oli vaja luua veebipood, mis oleks mugav ja harjumuspärane erakliendile, kes otsib oma elutuppa stiilset diivanit. See tähendab tavapärast e-poodi.

Teiseks tuli mõelda ka professionaalsetele sisearhitektidele ja -kujundajatele, kelle jaoks Isku veebipood on igapäevane tööriist. Isku pakub head kvaliteeti, laia tootevalikut ja disainiressurssi, mis on suurprojektide puhul hädavajalik ja seepärast on Isku väga hinnatud just sisustusproffide seas.

Sellised tagasitulevad püsikliendid vajavad kasutajakogemust, mis on pisut teistsuguse spetsiifikaga, kui erakliendi veeb. Siin on palju igapäevaselt korduvaid tegevusi, mis oleks vaja teha võimalikult märkamatuks ja mugavaks. Teisalt on vaja suurt paindlikkust ja valikuvõimalusi. Kasutada on spetsiifilised tööriistad, aga õpikõver peab olema lühike.

Isku toodete pea kõiki omadusi (materjale, värve, mooduleid jms) saab varieerida. Võimalus kombineerida ühest tootest sadu eri versioone tähendab aga, et enamasti ei ole ei kindla hinnaga tooteid ega ka laos kohe olemas olevaid tooteid. Tuli leida mõistlik tasakaal paindlikkuse ja mugavuse vahel nii laiatarbe-kliendi kui spetsialistist kliendi jaoks.

Kaalusime koos kliendiga toote konfiguraatori loomist, aga jätsime selle kõrvale, sest tootegruppe on väga erinevaid ja kõige jätkusuutlik haldamine nõuaks liialt ressurssi. Otsustasime hinnapäringu kasuks. See tähendab, et ei ole ostukorvi ega tellimist, vaid on hinnapäringu vorm, kuhu saab tooteid lisada ja siis teha toote konkreetsetele omadustele hinnapäringu.

Isku e-pood on arendatud Magento e-poe mootori peale ja teenindab Eesti, Läti ja Leedu kliente.

Visuaalselt järgisime Isku CVI kerget ja heledat roheliste aktsentidega stiili, mida rikastavad kvaliteetsed toote- ja interjöörifotod. Tänaseks on Isku läbi teinud brändiuuenduse. Uue minimalistlikuma stiiliga oli tehtud veebi lihtne kohandada.

www.isku.ee

ISKU - esileht

ISKU - wireframe'ide tegemine

ISKU - tooted

ISKU - bannerid

ISKU - telefonivaade

Küsi meilt e-poe lähteülesande ankeeti!

Ankeet annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul ka endal asjad selgeks mõelda.

Võta ühendust