Flora Maja on ärihoonete kompleks Kristiine keskuse ristmiku juures. Seoses uue 5-kordse hoone ehitusega oli vaja luua müügiveeb ja luua kogu kompleksile visuaalne identiteet.

Flora maja on seotud Lumi Capitaliga, mis väärtustab kinnisvara arendades inspireerivat keskkonda ja ajalugu. Kuna paljudele tuntud Flora ja selle tehased tegutsesid siinses kvartalis aastakümneid, oli põhjust ka identiteedis saada inspiratsiooni ajaloost. Nii kasutatakse logos nõukogudeaegse kvaliteedimärgi 5-tahulist kuju, millesse on seotud Flora F-täht. Ka logo font ja värvipaleti valge-beež-pruun on tugevalt retro. Kujundused ise on puhtad ja minimalistlikud, välditakse määrdunud ja vanunud ilmet. Ajalugu ja autentsust hinnates toimetame ikkagi tänapäevas.

Logo

Flora Maja veebileht tutvustab hoonet, võimalusi, asukohta ja selle ajalugu. Saab vaadata hindu ja plaane. Plaane saab ka PDF-ina alla laadida ja A4-le printida, nii et tekstid ja ruutmeetrid oleks loetavad. Alati on näha link üüriinfole ja kontaktile.

Veebilehe üldine stiil järgib loodud identiteeti. Rohkelt kasutatakse pildimaterjali, mis annab hoonest ja keskkonnast elava ettekujutuse.

floramaja.ee

Flora Maja esileht

Hinnad ja plaanid