Stiilne disain stiilsele ettevõttele

Koduleht, mis loodi ettevõtte ja tootevaliku tutvustuseks, on klassikalisele disainivaldkonnale omaselt minimalistlik. Stiilne ja väljapeetud üldmulje saavutatakse modernistliku tüpograafia, rahuliku värvipaleti, omapärase küljenduse ja kvaliteetsete fotodega (fotode autor A. Sooaru).

Tootevaliku puhul oli oluline näidata, et valik ja võimalused sobivad ka nõudlikule maitsele. Seega ei ole loodud tüüpilist tootekataloogi, mis toimib hästi just etteantud võimaluste näitamiseks.

Erinevatest tootetüüpidest ja stiilidest antakse ülevaade lühikeste informatiivsete tekstide ja pildigaleriidega. Tootegrupi tutvustuse juurest saab kohe ka pakkumist küsida.

Blogi aitab kaasa brändi tuntusele

Üldisema huvi korral saab põhjalikumalt lugeda disaini- ja sisekujunduse teemalist blogi. Blogi on veebilehe omanikule väga kasulik, sest selle abil saab ka otseselt ostu mitte sooritava külalise endale kasulikuks teha. Pakkudes lugejatele huvitavat sisu, saab külalisi kauem lehel hoida. See kinnistab brändi potentsiaalse kliendi teadvuses.

Teiseks tõstab see lehe väärtust otsimootorite silmis, mis tähendab esilekerkimist otsitulemustes ja uusi võimalikke kliente. 

Loe lähemalt, miks pidada blogi.

Lihtne sisuhaldus Voog

Arendasime Fabricori kodulehe Eesti päritolu sisuhaldus-tarkvarale Voog. Selle eelised on:

  • Väga lihtne kasutada. Sisu saab vajadusel väga kiirelt ja mugavalt muuta kohe lehel.
  • Turvaline, võrreldes näiteks Wordpressi ja ka Joomlaga. Eriti WordPressis on kolmandate osapoolte loodud lisade kasutamine möödapääsmatu. Kahjuks on vananenud lisad pahalastele hea võimalus sinu lehele pahavara sokutada või see lausa üle võtta. Voog on suletud süsteem. Seda arendab üks konkreetne firma, kes siis ka vastutab enda pakutava kauba eest ja hoolitseb turvalisuse eest hästi.
  • Eestikeelne kasutajatugi vastab kiirelt, sest tegemist on Eesti ettevõttega. Kasutajatoe eest ei pea eraldi lisaks maksma.
  • Mitmekeelse veebi loomine on Voos väga mugav.
  • E-poe võimalus on olemas. Suurt poodi sellega ei tee, aga mõnekümne tootega saab hakkama.
  • Loomulikult on veebilehed ka nutiseadmetes vaadatavad. Nutiseadme-sõbralik responsive-disain on kasutajasõbralik ja annab otsimootorites eelise.
  • Kõik-ühes-teenus, ehk pakutakse ühe paketina veebimajutust, domeeni ja kujundusmalle.

fabricor.ee

Avavaade

Ettevõttest

Veebileht telefonis