Oleme Redwallis loonud tosinate kaupa kinnisvaramüügi veebe. Selle kogemuse pealt oleme välja destilleerinud kõige paindlikuma ja kuulikindlama kinnisvaraveebi lahenduse, mis toimib pea iga arenduse puhul. Projekte on väga eriilmelisi, kuid põhimõtteliselt huvitavad ostjaid ikka ühed ja samad kindlad asjad. Kasutajate vajadustest lähtudes on põhiline funktsionaalsus selline:

  • Üldine tutvustus, arenduse müügiargumendid ja konkurentsieelised tekstina välja toodud.
  • Galerii (fotod valmis hoonest või 3D-visualiseeringud alles ehitusjärgus arendusest)
  • Asukoht, enamasti kaart koos ümberkaudsete oluliste kohtadega (poed, koolid-lasteaiad, transport, meelelehutusasutused jms)
  • Müüdava kinnisvara detailne info ja hinnad. Nii tekstina kui ka visualiseeritult plaanidena (näiteks korteri-, korruse- ja asendiplaanid)
  • Ostu-müügi tehingu info ja rahastamisvõimalused.
  • Kontaktid

Loomulikult tuleb vastavalt arendusele fookust sättida ja lisada aktsente, kuhu vaja. Aga on täiesti võimalik luua kinnisvaramüügi mall, mis toimiks iga arenduse puhul. Et oleme kujunenud kinnisvaraveebide spetsialistideks, siis telliski Domus just meilt sellise taaskasutatava ja kiiresti kohandatava lahenduse.

Loodud mall katab kõik eeltoodud tuumikvajadused. Muidugi vastab loodud veeb kõigile kaasaegsetele nõuetele ja on mugavalt kasutatav erinevates seadmetes. Visuaalselt kannab see Domuse firmastiili. Sisu on täielikult muudetav vastavalt arendusele. Iga arenduse eripärad tuuakse välja suurte muljepiltide, spetsiaalselt arendusele loodud logo ja sisukate kergestiloetavate tekstidega. Alati on ekraanil näha nupp kontaktidele, et maakleriga ühendust võtta.

Allpool on näide ühest konkreetsest arendusest.

nommeliiva.ee

Esileht

Korteri detailvaade

Logo

Responsive-vaade