Domuse koduleht keskendub kinnisvaraobjektide müügile. Kujunduspool tuli meile selles projektis väljastpoolt ja saime pühenduda arendusele. Tegime küll ka front-end arenduse, ent projekti tuum oli kodulehe liidestamine kinnisvaraettevõtetele loodud Resolve’i äritarkvaraga. Resolve’iga liidestatud süsteem võimaldab kodulehele paigutada põhjaliku kinnisvaraobjektide otsingu ja alati ajakohase kinnisvaraobjektide ja maaklerite info. See tagab hea kliendikogemuse. Objekte on seejuures lihtne hallata, sest kõik toimub ühes nutikas süsteemis, mitte eraldi objektide andmebaasis ja kodulehel nagu tavaliselt tehakse. 

Resolve’i tööpõhimõte

Tehniliselt rääkides liidestasime veebilehe Resolve REST API-ga, mis on masinloetavat infot pakkuv liides. Nii on peamine osa veebilehest maksimaalselt automatiseeritud, st infot pole vaja veebilehel eraldi sisestada. Resolve’ist tuleb info konsultantide, hindajate, objektide, arenduste, nende omavaheliste seoste ja maaklerite kontoritesse kuuluvuse kohta. Kõik vajaliku saab tõmmata kesksest andmebaasist. Veebis hallatakse vaid blogi ja tavalisi sisulehti.

Veebileht pärib läbi meie loodud programmiliste klientide reaalajas Resolve API-st, mis muudatusi andmetes on tehtud. Saadud info põhjal uuendatakse automaatselt veebilehe andmebaasi. Nii on kodulehel alati õige info. Ei teki ohtlikku situatsiooni, kus andmebaasis on üks info, kodulehel aga teine, vananendud info, sest uut infot pole veel jõutud sisestada.

Kasutasime mitmeid jätkusuutlikke ja uuenduslikke arenduslahendusi. Pöörasime tähelepanu näiteks sellele, et süsteem oleks paindlik ja skaleeruks probleemideta, kui andmete kogus peaks märgatavalt suurenema. Nii on süsteem tulevikukindel ja jäävad ära kulutused võimaliku laiendamise korral.

domuskinnisvara.ee

domus arendusejoonis

Veebi esileht

Küsi meilt kinnisvaraveebi lähteülesande ankeeti!

See annab meile infot su ettevõtmise ja tehtavate tööde kohta. Ühtlasi aitab see sul endal projekti turundamine läbi mõelda.

Võta ühendust