Redwall on kogemustega veebi- ja tarkvaraarendaja. Teeme oma Tartu Aparaaditehase kontoris veebilehti ja -rakendusi, mis on kasulikud nii tellijale kui lõppkasutajatele.

Oleme usaldusväärne partner

Mõistame, et veebi- ja tarkvaraarendus on valdkonnad, kus suuremahulised projektid ei saa kunagi päris “valmis”. Tehtut tuleb jooksvalt testida, analüüsida ja viia sisse vajalikud muudatused. Või koguni luua teie ökosüsteemi mõni täiesti uus üksus. Soovime oma klientidele olla just selline usaldusväärne pikaajaline partner, kellega arendada teenuste- või tootesüsteeme, mis toetavad paljude inimeste elusid.


Kontorigalerii

Meil on hea suhe kunstiga. Oleme aastaid toetanud Tartu noore kunsti oksjonit ja peame oma valgusküllases Aparaaditehase kontoris ka kontorigaleriid. Siia on oodatud nii kunstipublik kui kunstnikud, kes otsivad kohta oma tööde eksponeerimiseks.

Vaata lähemalt


Kuuluvus organisatsioonidesse ja tunnustus

 

Kliendid meist

Oleme usaldanud oma erinevad veebilehed, ürituste kujundused, keerukad elektroonilised taotlussüsteemid jpm juba aastaid Redwalli hoolde. Redwalli iseloomustab isiklik ja paindlik lähenemine, professionaalne nõustamine. Redwall tagab soliidsuse, lisades sellele nooruslikkust ja värskust. Redwall on toetanud meid disainiga, mis kinnitab, et me ei esinda igavaid Põhjamaid.

Triin Oppi - Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis kommunikatsiooninõunik

Oleme Redwalliga koostööd teinud juba mitu aastat. Alustasime tööhalduskeskkonna arendamisega ning jõudsime välja kodulehe arenduseni.
Redwalli loodud kodulehelahendusega oleme väga rahul. Saime palju positiivset tagasisidet nii visuaalsele poolele kui funktsionaalsusele.
Alati ei ole kõik kergelt tulnud, kuid Redwalli meeskonna professionaalne ja sõbralik suhtumine teeb nendest kindlasti hea koostööpartneri.

Erika Ilisson - Ecoprint AS tegevjuht