Redwall Digital on kogemustega digiagentuur. Tahame oma klientide jaoks olla usaldusväärne pikaajaline partner.

Lähtume oma töös kliendi ärieesmärkidest. Eesmärgiks seame lõppkasutaja rahulolu, sest suuresti just tema reaalne tegevus või tegematajätmine on see, mis kajastub äriedus.

Süveneme teemasse ja analüüsime põhjalikult. Pakume oma kogemust, teadmisi ja värsket kõrvalpilku, et koostöös täpsustada lähteülesanne. Nii võtame sihikule just reaalsed kitsaskohad. Probleemid lahendame optimaalseimal viisil. Pühendume elutähtsatele pisiasjadele, kuid hoiame alati silme ees suurt pilti – kliendi ärieesmärke.

Oleme usaldusväärsed partnerid ja oma töö kvaliteedis kindlad. Vastutame ja toetame partnerina ka siis, kui situatsioon aja jooksul muutub ja on vaja tehtut kohandada.

Meie arendusvõimekus ulatub lihtsast esindusveebist laiahaardeliste veebitarkvara süsteemideni. Spetsialiseerumisele eelistame pühendumist kliendile, sest iga klient on eriline ja mitmed tegevused sõltuvad üksteisest. Nii pakume arendusele toeks ka sisuloome teenust ja graafilist disaini: visuaalseid identiteete ja köitvaid reklaam- ja esindusmaterjale nii veebis kui trükis.

Redwalli tegusatel liikmetel on kõigil vähemalt 10-aastane kogemus oma valdkonnas. Oleme õpihimulised ja aktiivsed, huvitume ettevõtlusest, tehnikast, spordist ja kunstidest. Toetame Tartu noore kunsti oksjonit ja tahame kõigi oma tegevustega maailma paremaks muuta.

 

Kliendid meist

Oleme usaldanud oma erinevad veebilehed, ürituste kujundused, keerukad elektroonilised taotlussüsteemid jpm juba aastaid Redwalli hoolde. Redwalli iseloomustab isiklik ja paindlik lähenemine, professionaalne nõustamine. Redwall tagab soliidsuse, lisades sellele nooruslikkust ja värskust. Redwall on toetanud meid disainiga, mis kinnitab, et me ei esinda igavaid Põhjamaid.

Triin Oppi - Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis kommunikatsiooninõunik

Oleme Redwalliga koostööd teinud juba mitu aastat. Alustasime tööhalduskeskkonna arendamisega ning jõudsime välja kodulehe arenduseni.
Redwalli loodud kodulehelahendusega oleme väga rahul. Saime palju positiivset tagasisidet nii visuaalsele poolele kui funktsionaalsusele.
Alati ei ole kõik kergelt tulnud, kuid Redwalli meeskonna professionaalne ja sõbralik suhtumine teeb nendest kindlasti hea koostööpartneri.

Erika Ilisson - Ecoprint AS tegevjuht