Foto näituselt

Näituse fotod on tehtud 2015. aastal, mil Silver elas tööasjus mitu kuud peamiselt kirde-Brasiilias ekvaatori-ääres troopilises São Luisi linnas Maranhão osariigis, aga ka külastades Rio de Janeirot, Barreirinhat ja Alcântara saart. Silveri sõnul muutis Brasiilia teda igaveseks ja avas tema jaoks tänavafotograafia ukse. Järgnevad fotoreisid ongi teda viinud juba Portugali ja Keeniasse ning viivad veel, kes teab kuhu...

Väike eelvaade näitusest on nähtav ka Flickris, aga kindlasti jõuab Brasiilia detailirohke tänavamelu täies ilus kohale just näitusel, suuremõõtmeliste kvaliteetsete fotode kaudu. Ootame Redwalli kontorisse avamisele ja edaspidi ka lihtsalt külla näitust vaatama!

"Aitäh kõigile crowdfundingus osalejaile ja tänu kelle erinevaile panustele antud näitus teoks sai! Aitäh mu unistuse teoks saamise võimaldamisele! Sügav kummardus Teile! Mais amor, por favor!" – Silver Siilak

Näituse avamine toimub 27. jaanuaril kell 18 Tartus Redwalli kontoris Aparaaditehase Kastani tn poolses osas II korrusel. Vt sissepääsu Google'i kaardil.

Redwalli kontorigalerii

Peame oma valgusküllases Aparaaditehase kontoris kontorigaleriid. Siia on oodatud nii kunstipublik kui kunstnikud, kes otsivad kohta oma tööde eksponeerimiseks.

Loe lähemalt